WindowsProgramyAudacity 2.0.3

Audacity 2.0.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Audacity Team
Licencja:
GNU LGPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
588

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości
  • Polska wersja
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak funkcji odszumienia
  • Niewielkie możliwości eksportu

Zaawansowane program do obróbki dźwięku, tak jak aplikacje do montażu wideo i narzędzia graficzne, są najczęściej bardzo drogie i mogą na nie pozwolić sobie tylko profesjonaliści. Na szczęście są wyjątki – miłośnicy zabawy dźwiękiem mogą sięgnąć po darmowy, otwarty program Audacity, który posiada wiele funkcji znanych z drogich, komercyjnych programów.

Właściwości Audacity można określić jako szerokie: program pozwala na próbkowanie nawet do 384 kHz, daje możliwość korzystania z technologii multi-track, posiada funkcję nagrywania dźwięku z mikrofonu i urządzeń podłączanych na USB/Firewire. Pliki dźwiękowe można importować i eksportować do kilku formatów: MP3, WAV, AIFF, AU, FLAC oraz Ogg Vorbis w jakości 16, 24 i 32-bitowej. 

Narzędzia edycyjne pozwalają na wycinanie, kopiowanie, wklejanie i usuwanie fragmentów utworów, dodawanie efektów (np. echo) i usuwanie niedoskonałości ścieżki audio. Audacity posiada również funkcję automatycznego przywracania ścieżki dźwiękowej po zawieszeniu się programu, dodawanie dodatków typu Plug-in, takich jak nowe efekty. Dużą zaletą aplikacji jest całkowita darmowość oraz otwarta licencja, która pozwala na modyfikowanie aplikacji według własnego uznania oraz polska wersja językowa uławiająca użytkowanie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0