WindowsProgramyAudio Recorder for Free

Audio Recorder for Free download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AudioTool Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
395

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości, jak na darmowy program
Minusy:
  • Przestarzały wygląd
  • Angielska wersja językowa

Audio Recorder For Free to bezpłatne narzędzie służące do nagrywania dźwięków z różnych źródeł. 

Program jest w stanie zapisać do formatu audio, to co mówimy lub śpiewamy do mikrofonu, ale potrafi również zapisać nagrania z odtwarzaczy mp3, radia internetowego czy filmu. Proces zapisu odbywa się w locie, a w opcjach programu możemy wybrać wszystkie najpopularniejsze formaty włącznie z MP3, VAV i WMA o wybranej przez nas jakości (bitrate). Za pomocą suwaków można ustalić również głośność, balans, a w prostym menu, również częstotliwość próbkowania nagrywanego dźwięku.

Możliwe jest zaprogramowanie nagrywania w określonym dniu o wybranej przez nas godzinie. W opcjach można ustawić, by ta czynność była powtarzana np. każdej soboty we godzinach 20 - 21, więc możliwe jest nagrywanie ulubionych audycji radiowych. Jeśli nagrywamy jakieś wypowiedzi (lub np. podcast), możliwe jest włączenie funkcji Voice Active System, który pozwala na automatyczne wyciszenie, gdy przez jakiś czas nic nie mówimy. Dokładny czas ciszy, która zostanie nagrana można ustalić co do milisekundy.

Dzięki prostemu menedżerowi plików możliwe jest łatwe zarządzanie zapisanymi plikami z Audio Recorder For Free.  Ciekawostką jest również możliwość uruchomienia systemu, który automatycznie nazywa nagrane przez nas pliki, co pozwala zachować kolejność zapisanych plików i gwarantuje wygodę użytkowania. W program wbudowano również Audio CD Burner & Ripper. Narzędzie daje możliwość zgrywania muzyki z płyt CD, zapisane jej w interesującym nas formacie i jakości lub nagrania na płytę. Możemy również tworzyć albumy z nagranych przez nas utworów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0