WindowsProgramyAuslogics File Recovery 3.5.1

Auslogics File Recovery 3.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Auslogics Pty Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,20 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
493

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs.
  • Prosty kreator odzyskiwania danych.
  • Duża skuteczność skanowania i odzyskiwania utraconych plików.
Minusy:
  • W niektórych przypadkach bardzo długi czas skanowania.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Duże ograniczenia wersji trial!

Auslogics File Recovery to bardzo skuteczne, potężne, choć dość proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego odzyskamy przypadkowo usunięte lub uszkodzone w różnych okolicznościach (awaria komputera, szkodliwe oprogramowanie etc.) dane na dysku komputera z systemem operacyjnym Windows.

Za pomocą programu odzyskamy wykasowane przypadkiem z karty pamięci zdjęcia z wakacji, utracone przez złośliwe oprogramowanie dokumenty czy skasowaną bibliotekę z ulubionymi filmami z dysku twardego. Obsługa programu jest bardzo prosta głównie ze względu na wbudowany kreator, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces odzyskiwania danych – od wybrania kryteriów wyszukiwania, przez skanowanie po ostatni krok odzyskiwania.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zaawansowany system filtrowania wyników analizy dysków oraz system dogłębnego skanowania dysku klaster po klastrze w poszukiwaniu wszystkich, nawet uszkodzonych plików. Co ciekawe, program Auslogics File Recovery wyposażono również w system usuwania zbędnych danych z dysku komputera, możliwość tworzenia kopii zapasowych woluminów etc. Ponadto użytkownicy mają możliwość podglądu konkretnych plików jeszcze przed ich odzyskaniem – daje to między innymi możliwość sprawdzenia, czy dany plik jest tym, którego szukamy. 

Program Auslogics File Recovery wspiera praktycznie wszystkie nośniki danych – dyski twarde, pamięci flash, karty pamięci w najpopularniejszych formatach, zewnętrzne dyski twarde podłączane do komputera za pośrednictwem złącza USB, SATA, SCSI, IDE, FireWire etc. – oraz większość powszechnie dostępnych systemów plików m.in. FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, ExtFAT itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0