WindowsProgramyAutoMapa 6.14a

AutoMapa 6.14a download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Aqurat
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
110 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
961

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Kilku lektorów do wyboru
  • Bogata baza POI (Użyteczne Punkty)
  • Wiele możliwości wyboru typu trasy
  • Duża dokładność map
Minusy:
  • Interfejs może wydać się nieintuicyjny podczas pierwszych dni użytkowania

Jak nietrudno odgadnąć po samej nazwie programu, AutoMapa 6.14a to program przeznaczony dla kierowców. Może przydać się nie tylko w aucie, ale także w domu, przy planowaniu trasy wyjazdu. W samochodzie natomiast możemy go zainstalować na dowolnym urządzeniu typu MDA lub PDA, które jest wyposażone w system operacyjny Windows Mobile 2003, 2003 SE, 5 lub 6. Dzięki ActiveSync zadziała również z Windows CE.NET. 

Jakie są główne zalety tej aplikacji? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na częsta aktualizację map. Uwzględniają one wszelkie zmiany w organizacji ruchu drogowego, jak na przykład nowe zakazy wjazdu, nakazy jazdy w konkretnym kierunku, itp. Ponadto uaktualniana jest baza zawierająca punkty użyteczności publicznej. Dodatkowo program oferuje dobrze wyglądające, w pełni trójwymiarowe wizualizacje tras. AutoMapa zawiera radary – punkty ich występowania oddane są zgodnie ze stanem faktycznym. 

Nie jest możliwy download programu AutoMapa w pełnej wersji, jednakże można pobrać demo, ukazujące możliwości aplikacji. A te – prócz wymienionych wyżej – są całkiem spore. Mamy tu na przykład obliczanie szacunkowego czasu przejazdu, długości zaplanowanej trasy czy też wybór punktów postoju. Jako że AutoMapa jest po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Nie jest ona jednak automatycznie instalowana w naszym języku, dlatego też po zainstalowaniu jej w systemie i uruchomieniu, w miejsce licencji należy wpisać DEMOPOLSKA.

Aplikacja ta doskonale spisuje się w trasie, a dzięki współpracy z odbiornikiem GPS można ustalić pozycję jadącego pojazdu z dokładnością nawet do kilku metrów! Zaś aby lepiej się nam korzystało z AutoMapy, w jej bazie znajduje się kilku czytających informacje lektorów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0