WindowsProgramyAutodesk Inventor 2014

Autodesk Inventor 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3129

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Profesjonalne narzędzie do projektowania elementów maszyn
  • Wygodny interfejs
  • Rozbudowane możliwości analizy
Minusy:
  • Wysoki koszt licencji

Autodesk Inventor to użyteczne urządzenie do projektowania mechanicznego przeznaczone dla firm i przedsiębiorstw, które potrzebują przetestować prototypowe urządzenia lub zaprojektować nowe. 

Program pozwoli Ci na zaprojektowanie form wtryskowych do tworzyw sztucznych, instalacji składających się  elementów rurowych oraz symulację działania produktu. Autodesk Inventor pozwala na projektowanie trójwymiarowych elementów mechanicznych oraz całych zespołów elementów, a także projektowanie konstrukcji blachowych oraz ram i konstrukcji spawanych. Podczas pracy możliwe jest korzystanie z biblioteki części. Wizualizacja projektu ma miejsce czasie rzeczywistym, co gwarantuje, że praca będzie przyjemna i szybsza niż bez zastosowania standardu WYSYWIG. Program wyposażono w narzędzia wykrywania kolizji, analizy pochylenia oraz sprawdzania możliwości produkcji.

Autodesk Inventor pozwala na udostępnianie projektów 3D na urządzeniach przenośnych i w trybie online oraz publikowanie i przekształcanie zasobów w chmurze.

Program jest sprzedawany w dwóch wersjach: standardowej oraz Professional. Wersja Pro ma możliwość projektowania układów elektrycznych/przebiegów rur i rurek oraz dodaje funkcji odlewania, obróbki i tłoczenia. Poza tym, daje możliwość sprawdzania wydajności za pomocą symulacji i analizie metodą elementów skończonych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0