WindowsProgramyAutodesk Revit 2017

Autodesk Revit 2017 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Autodesk Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
815 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
201

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromne zaawansowanie oraz możliwość tworzenia projektów od zera.
  • Tworzenie dokumentacji zarówno budowli, jak i otoczenia tj. ogrodów, parków itp.
  • Bardzo duża liczba dodatkowych opcji i możliwości.
Minusy:
  • Tylko dla zaawansowanych użytkowników.
  • Dość skomplikowana obsługa.

Autodesk Revit w najnowszej edycji to program przeznaczony do modelowania budynków oraz tworzenia informacji budowlanych (BIM) w przenośnych formatach. Oprócz tego opisywany program daje możliwość projektowania architektonicznego, inżynierii budowanej oraz projektowania parametrycznego.

 

Z programem Autodesk Revit przeprowadzimy cały proces projektowania od samej koncepcji, aż po ostateczny wynik, czyli budowę. Ponadto z programem mamy możliwość pracy zespołowej, co znacząco poprawia wyniki pracy oraz szybkość tworzenia całego projektu. Co ciekawe, dwukierunkowe powiązania elementów sprawiają, że wszelkie zmiany wprowadzone w jednym z widoków automatycznie są stosowane globalnie i od razu widoczne w każdym miejscu, gdzie pojawia się modyfikowany obiekt. 

 

Podczas tworzenia nowego projektu architektonicznego, program Autodesk Revit zapewnia wsparcie już w fazie projektowania koncepcyjnego. Mowa między innymi i pierwszych szkicach oraz wstępnych modelach. Dzięki temu w dalszych etapach możemy precyzyjnie modelować i udoskonalać wstępnie stworzony szkic. Pomaga w tym precyzyjne i wygodne modelowanie, możliwość pracy z perspektywą, planowanie otoczenia tworzonych budynków itp. 

 

Oprócz tego możemy renderować wizualizacje lokalnie lub w chmurze. Program może korzystać z własnego narzędzia renderującego Autodesk Raytracer lub narzędzi innych producentów. Inżynierowie mogą w między innymi szczegółowo zaplanować zbrojenia, także o zmiennej gęstości i nietypowych kształtach. Ponadto użytkownicy mogą wykonać analizę obciążeń pionowych i sprawdzić wytrzymałość konstrukcji. Zastosowano również narzędzia pozwalające przygotować zaprojektowane elementy do produkcji, na przykład podwieszenia i instalacje hydrauliczne, elektryczne, oraz przygotować odpowiednią dokumentację.

 

Warto wspomnieć, że Autodesk Revit integruje się z innymi usługami Autodesku i chmurą A360. Wersja próbna programu pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji przez 30 dni od momentu instalacji. Studenci mogą jednak otrzymać darmową licencją aż na 3 lata.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0