WindowsProgramyAvast! Antivirus Pro 8.0.1497.376

Avast! Antivirus Pro 8.0.1497.376 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
ALWIL Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
150 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
404

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Tryb piaskownicy
  • Bezproblemowe działanie na słabszych komputerach
  • Sprawdzone rozwiązania w dziedzinie antywirusów
Minusy:
  • Fałszywe alarmy

Avast! Antivirus Pro to bardzo popularny program antywirusowy, który w najnowszym wydaniu został wzbogacony o masę nowości, dzięki czemu po raz kolejny aplikacja ta skutecznie może chronić nasze komputery przed wszelakimi atakami z sieci.  

Program doskonale daje sobie radę z wirusami, spyware, oraz innym złośliwym oprogramowaniem, dzięki udoskonalonemu silnikowi, który potrafi z dużą dokładnością przeszukać system w ich poszukiwaniu. Avast! Antivirus Pro to antywirus, o uniwersalnym zastosowaniu, który pozwala także na ochronę przed rootkitami, które mogę się zagnieździć, gdzieś w jądrze systemu. 

Ciekawą funkcją jest tryb piaskownicy, który pozwala na uruchomienie aplikacji najbardziej zagrożonych działaniem wirusów, takich jak przeglądarki internetowe, w bezpiecznym środowisku, dodatkowo ochranianym przez sam program. Aplikacja daje również dostęp do nowego emulatora kodu i co bardziej ważne: do nowego silnika heurystyki, który pozwala na wykrywanie złośliwego oprogramowania, zarówno tego zapisanego w formie skryptu, jak i kodu. Program chroni także użytkowników korzystających z gier, przed atakami z sieci, dzięki czemu można grać bez stresów, a o to co się dzieje w tym momencie z naszym komputerem zadba specjalny skaner. 

Wszyscy którzy chcieliby skorzystać z funkcji tego programu, maja taką możliwość, dzięki wersji trial Avast! Antivirus Pro do pobrania z naszej strony. Pozwala ona na ograniczone limitem czasowym korzystanie z możliwości tej aplikacji i ich przetestowanie. Licencja na pełną wersję została wyceniona na 119 zł za 12 miesięczną ochronę komputera. Warto również pamiętać, że Avast! jest dostępny również w okrojonej, darmowej wersji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0