WindowsProgramyAvast 8

Avast 8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVAST Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
126 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
539

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Polska wersja
  • Wygodny interfejs
  • Duża skuteczność
Minusy:
  • Zasobożerność

Avast 8 to najnowsza odsłona cieszącego się dużą popularnością programu antywirusowego. Jakie nowości pojawiają się w tej edycji? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na AutoSandbox, czyli mechanizm służący do uruchamiania podejrzanych elementów i aplikacji w wirtualnej „piaskownicy”. Jeśli więc program jest szkodliwy, nie uszkodzi systemu operacyjnego, bowiem znajduje się poza nim. 

W darmowym Avast 8 dodano też Script Shield oraz Web Rep – plugin służący ocenie odwiedzanych stron sieciowych. Jako że pobranie najnowszej edycji tego antywirusa jest możliwy z tej właśnie strony, radzimy pobrać go i samemu spróbować wszystkich możliwości aplikacji. Pobranie programu jest możliwy z tej właśnie strony. Polecamy go każdemu, kto tylko szuka solidnego antywirusa do zapewnienia bezpieczeństwa swojemu systemowi operacyjnemu. Jeśli jesteś taką osobą, pobierz Avast  z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, dzięki aplikacji można pracować bezpiecznie z Internetem i ściąganymi z niego programami. Avast pracuje w czasie rzeczywistym i jest często aktualizowany, dzięki czemu mamy obronę przed najnowszymi zagrożeniami. 

Program został przystosowany do walki z wszelkiego rodzaju wirusami i narzędziami spyware. Jeśli interesuje Cię narzędzie zabezpieczające zakupy, bankowość elektroniczną, blokujące spam i próby wyłudzenia danych, możesz zainteresować się płatnym Avast Internet Security.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0