WindowsProgramyAviSub 2.3

AviSub 2.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TrustFM
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1143

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybkość działania.
  • Program nie wymaga instalacji.
Minusy:
  • Dość skromna ilość opcji.

AviSub to w pełni bezpłatne i bardzo przydatne narzędzie do wklejania napisów do filmu. Za pomocą tego programu możemy wkleić napisy w takich formatach jak SRT, SUB lub TXT do filmów w najpopularniejszym formacie AVI. Co ciekawe, program nie wymaga instalacji, dzięki czemu nie zajmuje miejsca na dysku i nie konsumuje dużych zasobów systemu.

Za pomocą programu AviSub możemy łączyć pliki tekstowe z filmami, a następnie taki film możemy bez problemu odtworzyć na starszym odtwarzaczu DVD, który nie odczytuje napisów w osobnych plikach SRT, TXT lub SUB. Warto pamiętać, że program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie wykonać wszystkie operacje samodzielnie. Co więcej, cały proces wklejania napisów do filmu AVI jest bardzo krótki i trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut.

Obsługa programu AviSub ogranicza się do kilku prostych kroków. W pierwszej kolejności wybieramy film oraz napisy. W następnym kroku ustawiamy parametry napisów, czyli ich wielkość, styl czcionki, kolor etc. Ostatnim istotnym krokiem jest wygenerowanie, czyli przetworzenie i łączenie filmu AVI z dostępnymi napisami. Przed rozpoczęciem procesu warto stworzyć kopię filmu bez napisów, co może się przydać, gdy wklejone napisy nie spełnią oczekiwań.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0