WindowsProgramyAvira Free Antivirus 2015 15.0.11.574

Avira Free Antivirus 2015 15.0.11.574 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Avira GmbH
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15974
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
443

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Stabilność działania nawet na starszym sprzęcie.
Minusy:
  • Brak interfejsu w języku polskim.
  • Niektóre funkcje nie działają w darmowej wersji.

Avira Free Antivirus to bardzo skuteczny i w pełni darmowy (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) pakiet programów zabezpieczających przed szkodliwym oprogramowaniem oraz wirusami pochodzącymi z sieci. Co prawda program nie posiada interfejsu w języku polskim, jednak obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. 

 

Pakiet Avira Free Antivirus poradzi sobie z ochroną komputera przed szkodliwym oprogramowaniem z sieci tj. wirusami, robakami, trojanami, komponentami szpiegowskimi itp. Co prawda jego funkcjonalność oraz liczba dodatkowych funkcji nie jest zbyt wysoka, mimo to pakiet cieszy się sporym uznaniem wśród użytkowników na całym świecie. Największą zaletą jest przede wszystkim wysoka wykrywalność zagrożeń. To wszystko za sprawą ogromnej i ciągle aktualizowanej bazy sygnatur zagrożeń. 

 

Na uwagę zasługują także niewielkie wymagania sprzętowe, dzięki czemu program działa stabilnie i skutecznie nawet na starszych komputerach. Rzecz jasna program działa w czasie rzeczywistym monitorując wszelkie połączenia przychodzące oraz wychodzące, zapisywane oraz wysyłane dane itp. Z poziomu ustawień możemy definiować, które rozszerzenia plików mają być uwzględniane podczas pracy pakietu. Oczywiście nie zapomniano o mechanizmie kwarantanny, w którym możemy przechowywać podejrzane i potencjalnie niebezpieczne pliki. Warto również wspomnieć o funkcji harmonogramu, która pozwala zaplanować skanowanie komputera o dowolnej porze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0