WindowsProgramyBaidu Clenaer 6.0.4.144331 Beta

Baidu Clenaer 6.0.4.144331 Beta download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Baidu Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,76 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
180

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Spora ilość dodatkowych funkcji i opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Niewielka i szybka w działaniu.
  • Jasny i czytelny interfejs.
Minusy:
  • Brak języka polskiego.

Baidu Cleaner to program przeznaczony do oczyszczania i optymalizacji systemu Windows. Łatwość w obsłudze i mnogość opcji sprawia, że aplikacja ta sprawdzi się zarówno w rękach początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika.

 

Dzięki programowi Baidu Cleaner możemy szybko i sprawnie oczyścić dysk twardy ze zbędnych śmieci, plików, nieużywanych elementów zwalniając miejsce na dysku twardym. Zazwyczaj po kilku miesiącach korzystania z komputera bez żadnego czyszczenia ilość śmieci może przekroczyć nawet 10 GB. Warto wspomnieć o tym, że program pomaga zadbać o ochronę prywatności użytkownika kasując zapisane w pamięci pliki, historię, listę przeglądanych stron, cache itp. Poza tym za pośrednictwem Baidu Cleaner możemy modyfikować listę programów startowych oraz zainstalowanego oprogramowania.

 

Sposób działania aplikacji jest dość prosty - opiera się on na wykorzystaniu chmury producenta. Dzięki niej możemy skanować cały system i wszystkie zainstalowane w nim nośniki danych w poszukiwaniu zbędnych plików. Oprócz tego program skanuje system w poszukiwaniu archiwalnych logów, buforów, zbędnych miniaturek, czcionek, plików tymczasowych, nieużywanych danych itp. Program wyszukuje także stare, błędne lub nieaktywne wpisy w rejestrze a następnie kasuje je przywracając porządek. Dodatkowy moduł pozwala nam szybko i sprawnie usunąć wszystkie dane z przeglądarek internetowych wraz z plikami tymczasowymi, hasłami, danymi przeglądanych stron itp.

 

Jakby tego było mało, Baidu Cleaner instaluje w systemie dodatkowy moduł monitorujący pracę komputera, który na bieżąco skanuje system i okresowo przypomina użytkownikowi o konieczności wykonania czyszczenia komputera. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wszystkie dyski są czyste i pozbawione zbędnych plików. Warto wspomnieć również o dodatkowych funkcjach, jak np. wyszukiwarka dużych plików i menadżer zainstalowanego oprogramowania, dzięki któremu można je usunąć wraz ze wszystkimi pozostałościami. Program udostępniany jest na zasadzie darmowej licencji w języku angielskim.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0