WindowsProgramyBaka MPlayer 1.5.0

Baka MPlayer 1.5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Joshua Park
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Ogromna prostota w obsłudze.
  • Szybkość i stabilność działania.
  • Wbudowane filtry i kodeki.
Minusy:
  • Zbyt mało opcji dla zaawansowanych.

Baka MPlayer to bardzo ciekawy i prosty w obsłudze program do odtwarzania plików multimedialnych. Jest to oczywiście darmowa aplikacja stworzona na mocy otwartej licencji Open Source, która umożliwia dokonywanie dowolnych zmian pod warunkiem opublikowania kodu źródłowego.

Program bazuje na komponencie mpv i jest zintegrowany z zestawem kodeków, które pozwalają na odtwarzanie filmów i muzyki w praktycznie wszystkich najpopularniejszych formatach dostępnych obecnie na rynku. Mowa o takich formatach, jak MP3, AVI, MKV itd. Po instalacji programu Baka MPlayer nie musimy instalować żadnych innych filtrów A/V. Co ciekawe, głównym założeniem twórców były bajki z serii Anime, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać program do dowolnych celów i filmów.

Co prawda program Baka MPlayer nie oferuje rozbudowanej funkcjonalności, nie posiada również wielu opcji konfiguracyjnych, ale to właśnie największy atut – prostota, szybkość i stabilność obsługi. Między innymi dlatego proces ładowania filmu trwa o wiele krócej, niż w innych, bardziej rozbudowanych programach. Oczywiście nie zabrakło funkcji wyświetlania napisów, obsługi list odtwarzania czy też tworzenia zrzutów ekranowych (możliwość zapisania kadru z filmu). Aplikacja nie wymaga instalacji, choć w systemie muszą być zainstalowane biblioteki .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0