WindowsProgramyBand CRM 1.1 beta

Band CRM 1.1 beta download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SebSoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,46 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
285

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Nieco archaiczny wygląd menu

Band CRM to program stworzony z myślą o grupach muzycznych i ich menedżerach. Jest to kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzanie działaniem zespołu.

Program pełni rolę bardzo rozbudowanego terminarza – w oknie głównym programu mamy kalendarz, w którym widać w wprowadzone zdarzenia – koncerty, spotkania z fanami i inne wydarzenia z życia grupy, co pozwala w prosty sposób zarządzać firmą: organizować wyjazdy i w łatwy sposób sprawdzać wolne terminy. 

Dzięki systemowi zleceń, w prosty sposób można odnaleźć wszystkie informacje na temat koncertu – program pozwala podpiąć pod dane wydarzenie umowę, informacje o zleceniodawcy, stawce, wymaganiach czy opis dojazdu. W Band CRM można dodawać klientów, co pozwala w prosty sposób sprawdzić historię współpracy. Program posiada funkcję wydruku zleceń i umów znacznie ułatwiającą archiwizację działań zespołu. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi, aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie sprawi problemu nawet początkującym użytkownikom komputera.

Band CRM powstał w firmie SebSoft specjalizującej się w tworzeniu aplikacji dla sklepów i magazynów i instytucji użyteczności publicznej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0