WindowsProgramyBandizip 3.05

Bandizip 3.05 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Bandisoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,06
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
325

Nasza ocena:

Kamil
3

Program Bandizip posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez problemu poradzą sobie z obsługą narzędzia korzystając ze wszystkich niezbędnych opcji. Za pomocą programu Bandizip stworzymy i odczytamy archiwa w takich formatach, jak Zip, ZipX, TAR, TGZ, 7Z oraz EXE. Oprócz tego aplikacja poradzi sobie z odczytem archiwów w formatach Z, J2J, JAR, IMG, IPA, ISO, LHA, LZH, LZMA, PMA, TBZ, TBZ2, TGZ, TLZ, TXZ, UDF, WAR, WIM, XZ, RAR, ACE, ALZ, APK, ARJ, BH, BZ, BZ2, CAB oraz EGG.

Do najważniejszych cech programu należy przede wszystkim wsparcie kodowania Unicode, które umożliwia poprawne wyświetlanie nazw plików i folderów nawet z polskimi znakami. Nie zabrakło także obsługi bardzo wygodnego mechanizmu dodawania plików za pomocą techniki przeciągnij-i-upuść (Drag&Drop). Użytkownicy mogą również skorzystać z prostej w obsłudze wyszukiwarki danych oraz wygodnej funkcji tworzenia paczek SFX (Self Extracting Archive) czyli samorozpakowujących się archiwów.

Program Bandizip umożliwia także przetestowanie dowolnych archiwów pod kątem poprawności. Nie zabrakło oczywiście prostych funkcji edycyjnych, takich jak zmiana nazwy, dodawanie nowych plików, tworzenie wewnętrznych katalogów, dołączanie komentarzy etc. Program wspiera procesory wielordzeniowe, dzięki czemu tworzenie i rozpakowywanie archiwów na mocnych komputerach trwa znacznie krócej.

Do ciekawych funkcji należy możliwość szybkiego tworzenia archiwów z pominięciem plików, których kompresja da niewielkie rezultaty. Interfejs programu jest prosty i nowoczesny oraz posiada kilka funkcji konfiguracyjnych pozwalających na podstawową edycję wyglądu ikon etc. Po instalacji, program integruje się z powłoką systemu dodając opcje do menu kontekstowego. Bandizip jest w pełni darmowy i opiera się na licencji freeware, która zezwala na użytek domowy oraz komercyjny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0