WindowsProgramyBlueStacks App Player 0.7.15 Beta

BlueStacks App Player 0.7.15 Beta download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
BlueStacks
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,73 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość instalowania niemal dowolnych aplikacji.
  • Działa na wszystkich najnowszych systemach.
Minusy:
  • Dość duży apetyt na zasoby systemu.
  • Nie wszystkie aplikacje i gry działają poprawnie.

BlueStacks App Player to zaawansowany emulator mobilnego systemu Google Android, który umożliwia uruchamianie aplikacji znanych ze smartfonów i tabletów na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

Program wyposażono w wiele wbudowanych aplikacji, umożliwia również zainstalowanie do 26 nowych. Należy pamiętać, że program BlueStacks App Player jest jeszcze we wstępnej fazie rozwoju, zaś najnowsza wersja nadal jest w fazie beta, co oznacza, że może zawierać błędy, problemy ze stabilnością, wydajnością etc. Nie zmienia to jednak faktu, że miłośnicy aplikacji mobilnych będą zachwyceni możliwością instalacji aplikacji znanych ze smartfona lub tabletu.

Pewną trudnością może być obsługa tychże aplikacji – jak wiadomo, programy na telefonie lub tablecie obsługiwane są dotykowo. Na szczęście program BlueStacks App Player posiada świetną optymalizację pod kątem użytkowania za pomocą myszki – nie jest wymagane posiadanie dużego monitora dotykowego. Oczywiście program emuluje również w pełni efekty dźwiękowe, zabrakło jednak – z wiadomych przyczyn – obsługi funkcji wibracji.

Co prawda program BlueStacks App Player można uruchamiać w trybie pełnoekranowym, ale w większości przypadków uruchamiane za pomocą emulatora aplikacje wyświetlane są w swoich domyślnych rozdzielczościach. Podczas korzystania możemy klikać w dowolne miejsca wirtualnego ekranu urządzenia mobilnego. Jedynym minusem takiego sposobu sterowania jest brak obsługi funkcji multitouch. Aby zainstalować dodatkowe aplikacje należy zarejestrować się w serwisie BlueStacks App Channels, do którego dostęp dostaniemy z poziomu menu po wybraniu ikony Get More Apps.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0