WindowsProgramyBootVis 1.3.37

BootVis 1.3.37 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,96 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybka i sprawna optymalizacja programu.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.
  • Wątpliwa wartość programu w kontekście istniejących, o wiele lepszych alternatyw.

BootVis Tool to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego szybko i sprawnie przyspieszymy oraz poprawimy ogólną wydajność systemu operacyjnego Microsoft Windows XP.

Działanie programu jest proste i w swej prostocie bardzo przydatne i ciekawe. Po przeprowadzeniu całego procesu, działanie systemu jest optymalizowane i przyspieszane. Ponadto cała operacja jest pokazywana w ciekawej i przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Oczywiście działanie BootVis Tool jest bardzo proste i nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z jego obsługą.

Aby zoptymalizować system za pomocą BootVis Tool wystarczy z menu wybrać opcję „Trace”, a następnie z menu kontekstowego wybieramy „Next boot+Driver Delays”. Po ponownym uruchomieniu systemu czekamy na zakończenie procesu zapisywania i optymalizacji sterowników. Po zakończeniu działania, ponownie wybieramy „Trace”, a następnie klikamy na opcję „Optimize” system. Należy pamiętać, że do poprawnego działania systemu niezbędny jest zainstalowany dodatek Service Pack 1 lub nowszy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0