WindowsProgramyBulletProof File Copy 1.53

BulletProof File Copy 1.53 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
+c0rdat
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,22 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
481

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania wielu plików z różnych nośników.
  • Duża wydajność i skuteczność działania.
  • Bardzo prosty w obsłudze interfejs.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy i błędy w starszych systemach operacyjnych.

BulletProof File Copy to proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia odzyskanie plików z uszkodzonych nośników przenośnych, takich jak płyty CD, DVD lub Blu-ray, jak również pamięci flash. Za pomocą tego niewielkiego narzędzie możemy odzyskać ważne dane w sytuacji, kiedy próba konwencjonalnego kopiowania systemowego kończy się błędem i odpowiednim komunikatem.

Co prawda całkowite odzyskanie pliku z uszkodzonego nośnika, na przykład porysowanej płyty jest zazwyczaj niemożliwe – fizyczne uszkodzenie zazwyczaj „łamie” strukturę pliku – ale za pomocą programu możemy odzyskać to, co z tego pliku pozostało. Niestety systemowe narzędzie kopiowania plików w większości przypadków bardzo szybko się poddaje i nie pozwala skopiować plików z uszkodzonego nośnika. 

Program BulletProof File Copy pozwala między innymi naprawić działanie gier, które korzystając z porysowanej płyty po prostu zacinają się w pewnym momencie uniemożliwiając dalszą rozrywkę. Oprócz tego narzędzie pomoże odzyskać większość plików z archiwum, które znajduje się na uszkodzonej płycie oraz uratować ulubione piosenki z porysowanej płyty CD lub filmy z płyty DVD lub Blu-tay. W takich przypadkach mogą pojawiać się niewielkie przeskoki dźwięku, zakłócenia obrazu itp.

W najnowszej wersji programu BulletProof File Copy zastosowano między innymi opcję kopiowania plików w tle, co umożliwia dalszą bezproblemową pracę przy komputerze. Oprócz tego program możemy zminimalizować do zasobnika systemowego bez przerywania jego pracy.  Zastosowano również mechanizm, który nie kopiuje pustych katalogów z uszkodzonej pliki przyspieszając tym samym cały proces. Warto również wspomnieć o poprawie kilku błędów ujawniających się w WinNT oraz starszych systemach Microsoftu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0