WindowsProgramyCCleaner 4.10.4570

CCleaner 4.10.4570 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Piriform
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
742

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Dość duża liczba najpotrzebniejszych funkcji do utrzymania komputera w dobrej kondycji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wygodne narzędzie do kontrolowania programów z autostartu.
Minusy:
  • Nieumiejętne korzystanie może doprowadzić do uszkodzenia komputera.

CCleaner to bardzo przydatny i niezwykle popularny wśród wielu użytkowników program do usuwania z systemu zbędnych plików tymczasowych i tzw. „śmieci” pozostawionych przez wszystkie działające programy, edycji listy programów startujących z systemem, usuwania zbędnych programów etc.

 

Program CCleaner jest doceniany głównie przez osoby, które lubią mieć porządek w komputerze oraz cenią swoją prywatność. Aplikacja jest w stanie za pomocą kilku kliknięć usunąć historię przeglądarki, pliki tymczasowe, pliki cookie itp. Oprócz tego CCleaner pozwala wyczyścić zbędne pliki na komputerze, pozostawione na przykład przez odinstalowane oprogramowanie, uwalniając cenną przestrzeń dyskową. Możemy między innymi opróżnić kosz, wyczyścić systemowy schowek oraz listę ostatnio otwieranych dokumentów etc.

 

Na uwagę zasługuje również moduł zarządzania programami, które uruchamiają się wraz ze startem systemu operacyjnego oraz wygodne narzędzie do odinstalowywania programów z systemu. Do głównych funkcji aplikacji należy również między innymi: usuwanie ukrytych plików Index.dat, czyszczenie lokalizacji ostatnio pobieranego pliku (Internet Explorer), wyszukiwanie potencjalnych problemów w zakresie brakujących plików współdzielonych DLL i wiele, wiele innych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0