WindowsProgramyCDex 1.70 Beta 4

CDex 1.70 Beta 4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Albert L Faber
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
262

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • szybkość działania
  • prosty w obsłudze interfejs
  • spełnia rolę kombajnu multimedialnego łącząc zalety kilku programów
Minusy:
  • brak polskiego menu

Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD. Pliki przetworzone przez program można zapisać na dysku w formacie WAV i utworzyć z tak otrzymanych plików kompilację na nowej płycie CD-audio lub przekształcić pliki w skompresowane pliki typu MP3, OGG, VGF, APE i inne. CDex działa po polsku i czterdziestu innych językach. Ściągnij CDex za darmo już teraz.

CDex może służyć do przekształcania rożnych typów plików. Dzięki CDex skonwertujesz pliki MP3 do formatu WAV aby nagrać płytę audio, którą można odtwarzać w odtwarzaczach CD. Zanim przystąpisz do rippowania płyty audio możesz wypełnić informacje o utworach – tagi ID3V1 i ID3V2. Jednak w większości przypadków nie jest to konieczne gdyż CDex oferuje free download i eksport informacji o albumie z i do bazy CDDB. Po zakończonym procesie program informuje czy konwersja zakończyła się sukcesem a w przypadku wystąpienia błędów udostępnia szczegółowy raport.  Przetestuj CDex za free.

Dostępne w CDex 1.7 encodery to: Lame, MP2, Ogg Vorbis, Fraunhofer, NTT VQF, FAAC i Windows WMA8. CDex obsługuje playlisty w formatach PLS i M3U. Wygodnym rozwiązaniem jest wbudowany odtwarzacz audio. CDex 1.70 pozwala dostosować rożne parametry plików docelowych do wymagań użytkownika oraz zredukować zakłócenia. CDex obsługuje wiele napędów CD od rożnych producentów. Najnowszy CDex posiada przyjazny interfejs, który pozwoli błyskawicznie wdrożyć się w obsługę programu.

 

Przypominamy, że CDex Beta jest przede wszystkim wersją ewaluacyjną oprogramowania. Zespół autorów nie gwarantuje jego bezawaryjnego działania. Każdy, kto decyduje się na używanie oprogramowania w wersji beta jest zachęcany do aktywnego uczestniczenia w zdobywaniu informacji o ewentualnych błędach, które zostaną wyeliminowane w wersji stabilnej. Jeśli zauważysz błąd w CDex, podziel się uwagami z autorami. Jeśli używasz poprzednich wersji beta CDex 1.7, pobierz i zaktualizuj swoje wydanie do wersji 4, gdyż posiada ona wiele poprawek, w tym Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update zapobiegający błędom przy instalacji. Nowy CDex do pobrania po kliknięciu w zielony przycisk pod tekstem.

Licencja

Cdex rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL. Oznacza to, że CDex, podobnie jak freeware, dostępny jest całkowicie za darmo. Dodatkowo ze strony oficjalnej projektu można pobrać kod źródłowy programu (cdexos.sourceforge.net). CDex nie jest trial – nie ma ograniczeń, ani nie są pobierane za jego używanie opłaty. Nie mniej jednak, zespół autorów zachęca do pieniężnego wspierania projektu. Dzięki twojej pomocy CDex będzie oferował download całkowicie za darmo i nadal będzie rozwijany.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0