WindowsProgramyCamStudio 2.7 Build 316

CamStudio 2.7 Build 316 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
CamStudio
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
576

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Możliwość nagrywania dźwięku z mikrofonu lub głośników
  • Możliwość dodawania adnotacji
Minusy:
  • Małe opcje konfiguracji
  • Brak polskiej wersji

CamStudio to prosta aplikacja pozwalająca na przechwytywanie obrazu z ekranu komputera do formatu wideo. Aplikacja może zostać wykorzystana do tworzenia prezentacji wideo i poradników np. przez pracowników działu wsparcia technicznego czy nauczycieli informatyki. 

Program pozwala na jednoczesne nagrywanie obrazu z ekranu i dźwięku, co ułatwia tworzenia poradników wideo. Dźwięk może być przechwytywany z mikrofonu lub głośników - w zależności od naszych preferencji można bardzo szybko to zmienić. Pliki wideo mogą być zapisywane w formacie AVI lub SWF. CamStudio posiada opcję dodawania nowych efektów: adnotacji, znaków wodnych czy znaczników czasowych. W menu opcji możliwe jest ustawienie automatycznego wyłącznika nagrywania po określonym czasie.

Aplikacja CamStudio jest całkowicie darmowa, a jej duża zaletą jest niewielki rozmiar - zaledwie 3 MB. Co więcej, program współpracuje nie tylko z najnowszymi systemami operacyjnymi, ale również z Windowsem XP. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych: angielskiej i niemieckiej, jednak obsługa jest bardzo intuicyjna, więc bez dobrej znajomości języka obcego, użytkowanie CamStudio jest możliwe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0