WindowsProgramyCameyo 2.0.890

Cameyo 2.0.890 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Cameyo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,38 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
446

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Bardzo duża funkcjonalność.
  • Wysoka wydajność i szybkość działania.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Brak możliwości aktualizacji programów.
  • Kilka problemów ze stabilnością.

Program Cameyo to bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy tworzyć programy typu portable. Oznacza to, że zmodyfikowane za pomocą tego narzędzia aplikacje będziemy mogli wgrać na przenośną pamięć USB, kartę pamięci lub płytę CD/DVD, a następnie uruchamiać na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji na dysku twardym. Możemy również zmodyfikowane programy wysyłać na wirtualny dysk w chmurze i uruchamiać je w dowolnym miejscu.

Podczas tworzenia wersji portable, Cameyo śledzi wszystkie wykonywane przez dany program akcje, analizując zawartość rejestru, dysku twardego etc. Co więcej, tworzona przez nas aplikacja portable może posiadać kilka dodatkowych parametrów, które będą decydowały między innymi o sposobie przechowywania i czyszczenia informacji oraz domyślnych akcjach, które będą wykonywane przy uruchamianiu i zamykaniu. 

Ponadto program Cameyo wyposażono w tryb izolowanego dostępu do systemu operacyjnego w trzech wariantach działania – pełny dostęp, pełna izolacja lub zapis do katalogów użytkownika. Za pomocą programu możemy stworzyć przenośne aplikacje niemal dowolnego typu: komunikatory, menedżery plików, odtwarzacze multimedialne, programy do optymalizacji komputera, edytory tekstu etc.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia ani wiedzy informatycznej z pewnością poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich opcji. Aby zmodyfikować program, wystarczy kliknąć na zakładkę „Studio”, a następnie wybrać opcję „Capture app locally”. Po pojawieniu się nowego okna z informacją „Install the software you wish to package” po prostu uruchamiamy instalator dowolnego programu, który chcemy zmodyfikować. Po zakończeniu całego procesu klikamy na „Install done”.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0