WindowsProgramyCarotDAV 1.11.8

CarotDAV 1.11.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Hobara Rei
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Niezwykle wygodna obsługa wielu usług jednocześnie.
  • Wydajna i szybka praca.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Nieco staroświecki wygląd interfejsu.
  • Brak polskiego języka.

CarotDAV to niezwykle przydatna, praktyczna, choć niewielka aplikacja przeznaczona do zarządzania wieloma dyskami wirtualnymi z poziomu jednego okna. Program poradzi sobie z obsługą takich usług, jak DropBox, SkyDrive, GoogleDrive, Box czy też SugarSync.

Co więcej, za pomocą programu CarotDAV będziemy również w stanie nawiązać połączenie z dowolnym serwerem FTP, WebDAV czy też IMAP/IMAPS. Jedną z największych zalet jest przede wszystkim prostota obsługi, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego i wiedzy z zakresu programów poradzi sobie z opanowaniem wszystkich opcji i kilku usług jednocześnie.

Z poziomu jednego okna programu możemy łączyć się z wieloma usługami znacząco przyspieszając pracę ora ogólną wydajność systemu – nie musimy uruchamiać wielu klientów jednocześnie. Oczywiście wszystkie połączenia są w pełni bezpieczne, a każda autoryzacja odbywa się po standardowym zalogowaniu się do danej usługi przez przeglądarkę. Jeśli to za mało, dostęp do programów, a tym samym do poszczególnych usług w chmurze możemy zabezpieczyć dodatkowym hasłem.

Program CarotDAV to idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą jednocześnie korzystać z wielu usług wirtualnych dysków w chmurze np. dzieląc się zasobami z innymi współpracownikami itp. Każda usługa korzysta z innego programu klienckiego, a ten konsumuje spore zasoby systemowe – jednoczesne uruchomienie kilku aplikacji może znacząco obciążyć system. Dzięki opisywanemu programowi taki problem nie występuje. Co więcej, za jego pomocą przenoszenie plików pomiędzy poszczególnymi katalogami jest szybkie i wygodne – CarotDAV wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść".

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0