WindowsProgramyCleanCenter 2.30.1.1

CleanCenter 2.30.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Miniwish Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,62 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wysoka skuteczność w czyszczeniu dysku ze zbędnych plików.
  • Możliwość uwolnienia bardzo dużej powierzchni na dysku.
Minusy:
  • Istnieje ryzyko usunięcia potrzebnych plików.

CleanCenter to bardzo prosty w obsłudze program w wersji testowej, za pomocą którego przeskanujemy cały dysk twardy w poszukiwaniu zbędnych plików, które zajmują wolne miejsce. Po wyszukaniu takich plików możemy je usunąć zwalniając tym samym miejsce na dysku twardym.

Program CleanCenter jest w stanie zidentyfikować ponad 50 różnych formatów plików, które w większości przypadków klasyfikowane są jako systemowe śmieci i zbędne elementy. Obsługa programu jest bardzo prosta i nieskomplikowana, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy będą w stanie poradzić sobie z podstawowymi zadaniami.

Cały proces kasowania zbędnych plików ogranicza się do 3 prostych kroków. W pierwszym użytkownik wybiera partycję, na której ma zostać przeprowadzone skanowanie oraz późniejsze czyszczenie. W zakładce „Filters” program wyświetla informacje na temat wszystkich plików, które mogą zostać usunięte. Użytkownik może zaznaczyć wszystkie pozycje lub odznaczyć te, które mają zostać pominięte podczas skanowania.

Po wybraniu wszystkich filtrów, przechodzimy do zakładki „Scan”, a następnie wybieramy odpowiednią opcję. Po przeprowadzeniu skanowania program wyświetli listę wszystkich znalezionych i potencjalnie zbędnych plików. Użytkownik może wybrać wszystkie pliki, a następnie przejść do ostatniego kroku, czyli czyszczenia systemu ze zbędnych plików.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0