WindowsProgramyCleanSkinFX 1.0

CleanSkinFX 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MediaChance
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
502

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Automatyczny proces retuszu
  • Wygoda użytkowania
Minusy:
  • Mała kontrola nad retuszem

CleanSkinFX to wysoce wyspecjalizowane narzędzie graficznie pozwalające na zaawansowany retusz twarzy na zdjęciach cyfrowych. Program pozwala na bardzo szybkie usunięcie niedoskonałości skóry – retusz może zostać wykonany w kilka minut. 

Aplikacja posiada możliwość usunięcia piegów, przebarwień skóry czy zmarszczek. Proces jest zautomatyzowany, a efekty są widoczne w mgnieniu oka: po lewej stronie okna programu znajduje się oryginalny obraz, a po prawej – fotografia poddana retuszowi. Program przeprowadza oczyszczenie skóry na dwa sposoby: poprawia kolorystykę oraz oczyszcza całą fakturę skóry. Producent zaleca by zdjęcia poddawane retuszowi były w rozdzielczości co najmniej 1200x700 pikseli. Poza tym, warto pamiętać, że CleanSkinFX nadaje się tylko do retuszu zdjęć portretowych, czyli takich gdzie główną część kadru zajmuje twarz modelki/modela.

CleanSkinFX jest aplikacją dostępną jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak użytkowanie jest niebywale proste – wystarczy wczytać zdjęcie, przeprowadzić czyszczenie skóry z niedoskonałości i zapisać gotowe zdjęcie. Program jest niezwykle kompaktowy – plik instalacyjny ma zaledwie 0,5 MB, a jego pobranie nie wiąże się z opłatami. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0