WindowsProgramyClear-Pro 3.6.12

Clear-Pro 3.6.12 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
CLeAR s.c.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,62 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Program zapewnia kontrolę nad każdy szczeblem firmy
  • Oparcie systemu na bazie MySQL zapewnia łatwy dostęp do danych na każdym komputerze firmy
Minusy:
  • Staroświecka prezentacja graficzna wykresów

Clear-Pro to rozbudowany system informatyczny służący do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), pozwalający na strategiczne zarządzanie działaniem firmy na każdym jej szczeblu: od produkcji, przez magazynowanie i obsługę sprzedaży.

Dzięki aplikacji Clear-Pro możliwa jest kontrola nad bieżącym stanów produkcji, magazynu czy analiza zamówień. W łatwy sposób można otwierać nowe zlecenia, zamawiać surowce trudnozliczalne czy półwyroby oraz dokonywać rozliczania produkcji z kosztów. 

Program pozwala na inwentaryzację, tworzenie raportów dla działu księgowości i zapewnia w pełni modyfikowalne algorytmy wyliczania cen ewidencyjnych. Dużą zaletą aplikacji jest zautomatyzowana obsługa faktur krajowych i zagranicznych pozwalająca na błyskawiczne realizowanie zamówień. Użytkownik może stosować indywidualne cenniki dla różnych klientów, przewidywać rabaty i tworzyć analizy w różnych walutach. Clear-Pro posiada również funkcję pozwalającą na monitorowanie reklamacji.

Clear-Pro jest aplikacją działająca w środowisku Windows, jednak opiera się na relacji program – serwer. Produkt wykorzystuje bezpłatną technologię bazy danych MySQL 5.0, która należy zainstalować na serwerze firmowym. Dzięki temu możliwa jest prosta kontrola nad systemem z poziomu wielu komputerów i łatwy proces tworzenia kopii bezpieczeństwa. Działanie Clear-Pro można przetestować dzięki wersji demo, jaką udostępnia producent.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0