WindowsProgramyCobian Backup 11.2

Cobian Backup 11.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Louis Cobian
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1543

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.
  • Polski interfejs użytkownika.
  • Bezpłatna, nieograniczona wersja.
Minusy:
  • Problemy z wydajnością.

Cobian Backup to bezpłatny program, za pomocą którego wykonamy kopię bezpieczeństwa całego systemu lub zawartości wybranych lokalizacji, oraz dokonamy archiwizacji i synchronizacji dowolnych danych.

Za pomocą programu Cobian Backup stworzymy kopię zapasową systemu, całego dysku twardego, wybranych partycji lub katalogów. Ciekawą funkcją jest możliwość stworzenia kopii bezpieczeństwa na wybranym serwerze FTP, a następnie w przypadku awarii pobrania zapisanej wcześniej kopii. Jest to niezwykle przydatna funkcjonalność szczególnie w przypadku użytkowników urządzeń mobilnych, którzy mogą szybko naprawić system lub odzyskać stracone dane w dowolnym miejscu na świecie – jedynym warunkiem jest dostęp do internetu.

Za pomocą Cobian Backup nie stworzymy tradycyjnego obrazu plików, a jedynie ich kopię bezpieczeństwa, którą można w razie potrzeby przywołać i nadpisać uszkodzone fragmenty i pliki. Oprócz tego narzędzie oferuje funkcję kompresji plików – proces ten wykonywany jest za pośrednictwem wielu metod, między innymi za pomocą kodowania RSA-Rijndael.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0