WindowsProgramyColorCastFX 1.0

ColorCastFX 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MediaChance
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
634

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Bardzo proste użytkowanie
Minusy:
  • Jedynie podstawowe opcje poprawy barw

ColorCastFX powstał dla użytkowników aparatów cyfrowych, którzy nie chcą używać zaawansowanych i skomplikowanych programów do obróbki zdjęć, ale potrzebują narzędzia do poprawy kolorystyki. 

ColorCastFX pozwala na podstawową korektę barw: rozjaśnienie zdjęcia lub ściemnienie prześwietlonej fotografii. Siłą programu jest niezwykle proste użytkowanie – wystarczy wczytać zdjęcie i za pomocą dwóch suwaków poprawić kolory i jasność zdjęcia. Zastosowane zmiany są widoczne w po prawej stronie zdjęcia, obok oryginalnej fotografii. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma bezpośrednie porównanie oryginalnego zdjęcia z fotografią po poprawkach. 

Mimo, że aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej, to obsługa jest bardzo prosta. Użytkownik ma wpływ retusz zdjęć jedynie przez suwaki, więc nie ma konieczności poszukiwania funkcji i uczenia się obsługi narzędzi. Dzięki temu ColorCastFX jest programem bardzo prostym w użytkowaniu, jednak jego funkcjonalność jest bardzo ograniczona w porównaniu do innych, również darmowych, programów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0