WindowsProgramyComicRack 0.9.176

ComicRack 0.9.176 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Cyo Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11,25 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Mnóstwo ciekawych funkcji dla miłośników komiksów.
  • Możliwość zmiany trybów wyświetlania.
  • Ogromna ilość ciekawych rozwiązań wizualnych.
Minusy:
  • Dla niektórych zbyt przekombinowany wygląd.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

ComicRack to ciekawa aplikacja stworzona specjalnie dla miłośników komiksów, którzy chcą wygodnie i bezproblemowo zarządzać, konwertować oraz czytać komiksy w elektronicznych formatach, takich jak CBZ, ZIP, CBR, RAR, CBT, TAR, CB7, 7Z, PDF, CBW i DJVU.

Program ComicRack zapewnia bardzo prostą i bezproblemową obsługę, a to w głównej mierze za sprawą interfejsu, który jest bardzo dopracowany i intuicyjny. Na uwagę zasługuje przede wszystkim mnogość prostych, ale bardzo przydatnych mechanizmów dotyczących przede wszystkim nawigacji, przełączania pomiędzy poszczególnymi stronami komiksu, obracanie ich o dowolny kąt etc. Nie zabrakło również możliwości wyboru trybów wyświetlania, które znacząco zwiększają komfort czytania elektronicznych komiksów.

Program ComicRack wyposażono także w mechanizm przeglądania na kartach, opcje oceniania, określania typu stron, tworzenia zakładek oraz działania w trybie pełnoekranowym, co znacząco poprawia wygodę i atrakcyjność czytania i przeglądania komiksów. Jeśli ktoś jest miłośnikiem tego typu twórczości i posiada bogatą bibliotekę, powinien docenić wbudowany menedżer komiksów. Za jego pomocą możemy sprawnie katalogować i organizować całe zbiory z możliwością dodawania, usuwania i opisywania różnych pozycji takimi atrybutami, jak wydawnictwo, nazwa serii, gatunek, rocznik itp.

Program ComicRack poradzi sobie z eksportem plików w takich formatach, jak CBZ, CBT, CB7, PDF i DJVU. Co ciekawe, dla użytkowników, którzy nie mogą się rozstać ze swoimi komiksami przygotowano również wersję mobilną na urządzenia z systemami Androi oraz iOS.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0