WindowsProgramyCool Record Edit Pro 8.5.1

Cool Record Edit Pro 8.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
CoolRecordEdit Soft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
555

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Przejrzysty interfejs
Minusy:
  • CD Ripper dostępny tylko w najdroższej wersji
  • Jedynie angielska wersja językowa

Cool Record Edit Pro to program będący doskonałym rozwiązaniem do edycji i masteringu plików audio. Aplikacja zawiera wszystkie przydatne opcje, dzięki którym można osiągnąć wspaniałą jakość nagrywanego dźwięku.

Cool Record Edit Pro posiada w pełni profesjonalne opcje służące do nagrywania, analizy i przede wszystkim, edycji dźwięku, a przy tym interfejs programu został zaprojektowany tak by wszystkie czynności można było wykonywać możliwie intuicyjnie i jak najszybciej. Wysoka jakość możliwości programu została osiągnięta dzięki zintegrowaniu w Cool Record Edit Pro dużej liczby przydatnych narzędzi i efektów nakładanych na ścieżkę audio, które pozwalają na dynamiczna obróbkę zarejestrowanego materiału audio. Program posiada również specjalne funkcje do przechwytywania i nagrywania dźwięku ze źródeł takich jak kasety, płyty winylowe czy strumienie internetowe. Dodatkowo Cool Record Edit Pro pozwala na konwertowanie między sobą licznych formatów kompresji audio (MP3, WAV, OGG). Ciekawą funkcją jest syntezator text-to-speech – komputerowy glos odczytuje tekst wklejony do okna programu, który można później zapisać do formatu audio, co pozwala przerobić e-book w audiobook.

Program jest dostępny w  dwóch wersjach: Cool Pro (29,95 dol.) i Cool Deluxe (39,95 dol.). Edycja Deluxe w odróżnieniu posiada funkcję łączenia plików audio w jeden, CD Ripper pozwalający na zgrywanie płyt Audio CD do formatu MP3 lub innych, narzędzie do nagrywania płyt CD oraz funkcję zmiany tagów w plikach WMA.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0