WindowsProgramyCorel PDF Fusion 1.11

Corel PDF Fusion 1.11 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Corel Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
246 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo duża liczba ciekawych i przydatnych opcji umożliwiających edycję oraz podgląd dokumentów PDF.
  • Obsługa praktycznie wszystkich formatów dokumentów dostępnych w sieci.
Minusy:
  • Testowa wersja – w sieci znajdziemy w pełni darmowe alternatywy.

Corel PDF Fusion to bardzo zaawansowane narzędzie, za pomocą którego dokonamy praktycznie wszystkich operacji na plikach PDF. Możemy między innymi otwierać pliki w celu ich przeglądania, dokonać edycji w dowolnej formie, a następnie zapisać finalną wersję w tym samym formacie. 

Za pomocą programu Corel PDF Fusion możemy również przekonwertować dokumenty praktycznie w dowolnym formacie do formatu PDF – warto wspomnieć, że program ten obsługuje ponad 100 różnych formatów dokumentów, od popularnych stosowanych np. w pakiecie biurowym Microsoft Office (doc, docx etc.) przez txt po formaty generowane przez darmowe pakiety biurowe typu OpenOffive lub LibreOffice. 

Za pomocą programu możemy otworzyć wszystkie strony z arkusza kalkulacyjnego, dokumentów tekstowych, prezentacji etc., a następnie przekonwertować je do formatu PDF. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić dowolne modyfikacje w plikach – możemy dodać własny tekst, dodatkowe zakładki, komentarze itp. Na uwagę zasługuje z pewnością rozszerzone wsparcie dla dokumentów Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Project, jak również Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Microsoft Visio oraz wielu innych.

Program Corel PDF Fusion charakteryzuje się również możliwością zmiany widoku dokumentów, dodawania oraz edycji tekstu w dowolnym fragmencie dokumentu jak również funkcja dodawania zakładek oraz komentarzy. Ciekawostką jest także możliwość dodawania odnośników do innych stron, plików oraz witryn internetowych. Oprócz dodawania własnego tekstu, możemy również zmienić układ strony oraz formatowanie. Warto pamiętać, że program Corel PDF Fusion udostępniany jest na zasadzie 30-dniowej licencji testowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0