WindowsProgramyCorel VideoStudio Pro X10

Corel VideoStudio Pro X10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Corel Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,60 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
214

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wiele dodatkowych modułów poprawiających efekty pracy.
  • Bardzo wiele ciekawych dodatków i zaawansowanych opcji.
  • Dwa tryby pracy dla początkujących i zaawansowanych.
Minusy:
  • Początkujący mogą na początku mieć problemy z opanowaniem wszystkich funkcji.
  • Spore wymagania sprzętowe.

Corel VideoStudio Pro to zbiór wielu zaawansowanych i bardzo przydatnych w obróbce wideo narzędzi, przeznaczony zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem materiałów wideo.

 

Za pomocą poszczególnych składników pakietu Corel VideoStudio Pro możemy dokonać edycji, obróbki i udostępniania nagrań wideo w Internecie na różnych portalach. Oczywiście mowa tu o takich stronach, jak Vimeo, czy też Youtube, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności. Wszystkie pliki mogą być zapisane w rozdzielczościach standardowych, jak również wyższych z trybem Ultra High-Definition (4K) włącznie. 

 

Warto wspomnieć, że program umożliwia pracę w dwóch trybach: ekspresowym i zaawansowanym. Pierwszy z nich zadowoli początkujących użytkowników, którzy nie wymagają skomplikowanych opcji. Drugi natomiast powinien sprostać wymaganiom nawet profesjonalistów, którzy zajmują się obróbką i tworzeniem wideo na co dzień. Corel VideoStudio Pro w swojej ofercie posiada szereg możliwości i użytecznych materiałów. Znaleźć tu możemy m.in. profesjonalnie opracowane szablony RevoStock dające wiele płynnych przejść oraz efekt wideo w studyjnej jakości.

 

Wypada także wspomnieć, że program wspomaga przyspieszenie kart graficznych, a także obsługuje procesory wielordzeniowe. Dzięki temu cały proces obróbki jest zacznie szybszy niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Ponadto aplikacja posiada ciekawą funkcjonalność przechwytywania ekranu, co przekłada się na możliwość, nagrywania pokazów slajdów, przygotowywania wszelkiego rodzaju samouczków, a nawet tworzenia demonstracji gier. To kolejna zaleta, która przypadnie do gustu zarówno graczom, jak i osobom, które prowadzą blogi poradnikowe itp.

 

Dodatkowo w tej wersji programu została wprowadzona obsługa HTML5 - pozwoli nam to dodawać do filmów m.in. elementy interaktywne, łącza internetowe czy też zwykłe napisy. Dopełnieniem całości jest możliwość importu wielowarstwowych grafik, które przygotowane zostały w PaintShop Pro. Można je umieszczać na 21 ścieżkach przeznaczonych na, grafikę, multimedia lub tytuły. W skład Corel VideoStudio Pro wchodzi również narzędzie DVD Movie Factory Pro, które służy do tworzenia oraz nagrywania nośników DVD i Blu-Ray.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0