WindowsProgramyCrystal Security 3.2.0.83

Crystal Security 3.2.0.83 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Kardo Kristal
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
503

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wysoka skuteczność skanowania
  • Program nie wymaga instalacji.
Minusy:
  • Nieco ograniczone możliwości konfiguracji.
  • Skromna ilość dodatkowych opcji.

Crystal Security to nowoczesne, proste w obsłudze, niewymagające instalacji oraz bardzo skuteczne oprogramowanie, za pomocą którego wykryjemy, a następnie zwalczymy i usuniemy wszelakie niebezpieczne i szkodliwe komponenty znajdujące się na dysku komputera z systemem Windows.

Program możemy przechowywać na przenośnej pamięci USB lub wirtualnym dysku w chmurze. Zresztą sam program Crystal Security bazuje na technologii pracy w chmurze (Cloud Computing), dzięki czemu wszystkie przeprowadzane przez program operacje i działania bazują na zewnętrznych serwerach, co z kolei przekłada się na bardzo znikomy apetyt na zasoby systemowe oraz stabilność systemu.

Podczas analizy program Crystal Security działa bardzo szybko, zaś po wykryciu jakiegokolwiek zagrożenia na pulpicie wyświetla się odpowiedni komunikat. Co więcej, użytkownik może dowolnie skonfigurować program na przykład ustawiając harmonogram skanowania dysku twardego. Warto zwrócić uwagę na możliwość ustawienia poziomu bezpieczeństwa oraz stopnia kontroli np. wybierając które pliki mają być brane pod uwagę podczas skanowania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0