WindowsProgramyCyberGhost VPN 4.7.19

CyberGhost VPN 4.7.19 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
S.A.D. Software
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,20 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
622

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Możliwość ukrycia swojej obecności w sieci.
  • Bardzo skuteczny i prosty w obsłudze.
  • Mimo limitów transfery są na przyzwoitym poziomie.
  • Niewielki i nie pochłania wielu zasobów systemowych.
Minusy:
  • Mimo wszystko ograniczenia skutecznie utrudniają swobodne korzystanie z programu.
  • Uciążliwe reklamy.

CyberGhost VPN to częściowo bezpłatne(licencja adware polegająca na wyświetlaniu reklam) narzędzie, za pomocą którego staniemy się niemal całkowicie anonimowi w Internecie.

Program CyberGhost VPN przyda się szczególnie tym osobom, którym bardzo zależy na anonimowości w sieci, jak również tym, którzy chcą być maksymalnie bezpieczni podczas przeglądania Internetu. Mechanizm programu oparty jest na połączeniu z zewnętrznym serwerem VPN oraz szyfrowaniu wysyłanych przez komputer danych.

Do największych zalet programu należy również jego obsługa, które nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom bez wiedzy i doświadczenia informatycznego. CyberGhost VPN zaraz po instalacji jest gotowy do działania głównie za sprawą autonomicznej konfiguracji – program sam dobiera najbardziej optymalne ustawienia. Oczywiście bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w każdej chwili zmienić preferencje lub skorzystać z predefiniowanych ustawień.

Wersja bezpłatna opatrzona reklamami posiada również kilka ograniczeń, do których należy między innymi brak możliwości wyboru preferowanego serwera. Podczas działania program CyberGhost VPN informuje nas o bieżącym statusie połączenia VPN oraz naszych adresach IP zaś opcje konfiguracyjne, w celu ułatwienia obsługi zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Warto również wspomnieć o możliwości kontroli siły hasła, wyświetlania ostrzeżeń, usuwania plików cookies czy historii przeglądarki itp.

Po instalacji i uruchomieniu program CyberGhost VPN możemy zminimalizować do zasobnika systemowego, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał podczas normalnej pracy i będzie pod ręką w chwili, gdy będziemy chcieli coś zmienić. Aplikację dodamy również do autostartu, dzięki czemu nie będziemy musieli pamiętać o jej aktywacji za każdym razem po uruchomieniu programu. Należy również zaznaczyć, że program instalowany jest za pośrednictwem specjalnego menedżera online.

Bezpłatna wersja na licencji adware posiada pewne ograniczenia użytkowe. Istnieje miesięczny limit danych na poziomie 1 GB oraz limity prędkości transferu pobierania i wysyłania. Kolejną niedogodnością może być całkowity czas jednorazowego połączenia ograniczony do 6 godzin.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0