WindowsProgramyCyberLink YouCam 5.0.2705

CyberLink YouCam 5.0.2705 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
CyberLink
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
193.28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
514

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Spora liczba grafik
  • Bogata biblioteka efektów
Minusy:
  • Cena pełnej wersji

CyberLink to jeden z najbardziej znanych twórców aplikacji związanych z multimediami. CyberLink YouCam to propozycja dla miłośników telekonferencji i nagrywania swoich wypowiedzi za pośrednictwem kamery wbudowanej w obudowę laptopa lub zewnętrznego urządzenia podłączanego pod USB.

Program jest w stanie analizować materiał wideo w czasie rzeczywistym i nanosić na niego różnego rodzaju efekty. Aplikacja wykrywa twarz użytkownika i pozwala nanosić maski, albo upiększać tło gwiazdkami, słońcem czy chmurami. Biblioteka różnego rodzaju efektów jest bardzo duża, co pozwala na wiele godzin dobrej zabawy, szczególnie dla młodszych użytkowników. 

Nasze eksperymenty z kamerą można nagrywać i publikować np. na YouTube lub Facebooku w różnych rozdzielczościach, z Full HD włącznie. CyberLink YouCam posiada również funkcję stopklatki, dzięki czemu możemy tworzyć zdjęcia lub awatary wykorzystywane na forach internetowych.

CyberLink YouCam jest dostępny w wersji testowej, która umożliwia sprawdzenie programu w ciągu 30 dni. Materiały wyjściowe są oznaczane znakiem wodnym, który po zakupie edycji pełnej nie będzie nanoszony na nowe nagrania. Cena aplikacji to 35 dolarów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0