WindowsProgramyCypheros TS-Doctor 2.0.98

Cypheros TS-Doctor 2.0.98 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Softwarevertrieb Frank Siek
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
60,01 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
205

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Współpraca zarówno z nagraniami telewizyjnymi, jak i zwykłymi materiałami wideo.
  • Wiele ciekawych opcji i funkcji.
  • Obsługa dużej ilości formatów.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą początkowo pogubić się w opcjach.

Cypheros TS-Doctor to wielofunkcyjne, uniwersalne i dość proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego dokonamy processingu oraz obróbki materiałów wideo pochodzących z nagrywarek, telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych oraz antenowych.

 

Program Cypheros TS-Doctor poradzi sobie z większością oferowanych obecnie standardów. Mowa głównie o DVB-S, DVB-C oraz DVB-T. Do dyspozycji użytkowników oddano imponującą ilość ciekawych funkcji, za pomocą których możemy przykładowo wykadrować posiadany materiał wideo, usunąć zbędne reklamy dzięki zastosowanej funkcji wykrywania reklam, jak również sprawdzimy nagrany plik pod kątem błędów i niedoskonałości uniemożliwiające lub utrudniające (np. brak synchronizacji obrazu i dźwięku) odtworzenie materiału na innych urządzeniach, takich jak odtwarzacze DVD, smartfony, komputery itp.

 

Opisywany program bardzo dobrze współpracuje z materiałami w wysokich rozdzielczościach. Ponadto mamy możliwość konwertowania materiałów pomiędzy wieloma formatami bez utraty jakości obrazu i dźwięku. Rzecz jasna Cypheros TS-Doctor sprawdzi się również w przypadku edycji wideo pochodzących z innych źródeł, na przykład aparatów cyfrowych, kamer, smartfonów, itp. Reasumując, program poradzi sobie z obsługą takich transmisji, jak: DVB, ATSC, HD-TV, SD-TV, DVB-Radio oraz AVCHD.

 

Jeśli chodzi o formaty wejścia, program poradzi sobie z plikami TS, M2TS, M2T, MTS, DVR, TS4, REC, TP, TP0, TRP i UVM. Formatami wyjściowymi są: TS, DVR, Enigma TS, MKV, M2TS, AVCHD, Blu-ray i SRT. Należy pamiętać, że program udostępniany jest na mocy licencji próbnej, która pozwala na korzystanie przez okres 30 dni od momentu instalacji. Polski język interfejsu dostępny jest z poziomu konfiguracji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0