WindowsProgramyDJ Mixer Professional 3.5

DJ Mixer Professional 3.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
DJ Mixer Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
518

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duże możliwość wirtualnego miksowania
  • Wsparcie dla sprzętu DJ-skiego
Minusy:
  • Zasobożerność
  • Brak polonizacji

DJ Mixer Professional to niezwykle zaawansowane narzędzie dla DJ-ów, który pozwala na miksowanie, edytowanie, masterowanie utworów muzycznych. 

Podczas pracy nad utworem możemy korzystać z 2 lub 4 deków z mikserami i playlistami, które są kompatybilne z iTunes, więc można w łatwy sposób wykorzystywać swoją bibliotekę muzyczną zakupioną na platformie Apple. DJ Mixer Professional pozwala na miksowanie utworów z teledyskami lub kilku teledysków razem. Podczas pracy można wykorzystać efekty VST, Audio Units, equalizer, filtry, technologię AGC czy dogrywać swój głos za pośrednictwem mikrofonu. Aplikacja tworzy symulację scratchu winylami i posiada wsparcie dla kontrolerów MIDI. DJ Mixer Professional umożliwia podłączenie zewnętrznego stołu DJ-skiego, mikserów, a swoje dzieło można zapisać do MP3, WAV lub AIFF.

Interfejs użytkownika DJ Mixer Professional, jak na produkt tak zaawansowany, jest stosunkowo intuicyjny, a dużą zaletą jest możliwość zmiany skórek programu. 

DJ Mixer Professional jest produktem komercyjnym, wycenionym na blisko 150 dolarów, jednak producent oferuje wersję testową, dzięki której można sprawdzić czy warto wydać pieniądze na aplikację. Co ciekawe, zakupie wersji na Windows, otrzymujemy automatycznie możliwość pobrania edycji na Mac.

Lista obsługiwanych formatów:

mp3, wav, ogg, m4a, mp4, mpeg, avi, aiff, flac, cda, flv, mov, mkv, wmv, Karaoke CDG

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0