WindowsProgramyDVB Dream 2.4b

DVB Dream 2.4b download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
DVB DREAM Development Team
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Możliwość oglądania wielu kanałów jedocześnie
  • Polska wersja
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

DVB Dream to darmowy odtwarzacz stacji radiowych i telewizyjnych, który pozwala na oglądanie na oglądanie programów m.in. w standardzie DVB-S, DVB-C oraz DVB-T.

Prosty, intuicyjny interfejs pozwala na szybkie uruchomienie interesującego nas programu. Ciekawą funkcją jest opcja kontroli rodzicielskiej, ograniczającej dostęp do nieprzyzwoitych treści.  Łatwość kontroli nad stacjami gwarantuje rozbudowany panel ulubionych stacji, do którego możemy dodawać interesujące nas funkcje.

Wyświetlany obraz można powiększać lub zmniejszać. DVB Dream umożliwia pracę na wielu monitorach oraz w różnych proporcjach ekranu.  Wielu zainteresuje fakt, że aplikacja daje możliwość oglądania wielu kanału jednocześnie i to od nas zależy jakiej wielkości będą poszczególne okna programów.

DVB Dream posiada również wsparcie dla telewizji w wysokiej rozdzielczości (HDTV i H264). Dźwięk można modyfikować za pośrednictwem equalizera i efektów takich jak reduktor szumów czy mixer. Aplikacja posiada funkcję streamowania sygnału wideo w sieci LAN.

Wygląd i możliwości aplikacji można zmieniać przez wymianę skórek oraz instalację pluginów, dodających nowe funkcje. Do DVB Dream można podłączyć najbardziej popularne karty telewizyjne pracujące w standardzie DVB-S, DVB-C oraz DVB-T. Łatwość użytkowania zapewnia polska wersja językowa.

DVB Dream jest dostępne do pobrania w wersji testowej. Edycja pełna, nieograniczona czasowo, to wydatek 50 dolarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0