WindowsProgramyDVD-Ranger Player 2.6.0.2

DVD-Ranger Player 2.6.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Pixbyte Development SL
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Obsługa Blu-ray 2 i 3 D
  • Wbudowane kodeki
  • FrameDoubler Technology
  • Prosty interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

DVD-Ranger Player to rozbudowany odtwarzacz wideo pozwalający na wykorzystanie potencjału drzemiącego w najnowszych komputerach wyposażonych w kilkurdzeniowe procesory i karty graficzne obsługujące technologię dekodowania CUDA lub ATI i Intel GPU decoding. 

Program umożliwia odtwarzanie filmów Blu-ray 2D i 3D. Rozdzielczość wspierania przez DVD-Ranger Player to aż 2560 x 1440 pikseli.  Program korzysta z technologii Frame Doubler, która pozwala zwiększyć liczbę klatek wyświetlanych na sekundę, co podnosi płynność wyświetlanego filmu. DVD-Ranger Player posiada również funkcję generowania zrzutów ekranów z oglądanych filmów. Możliwe jest organizowanie playlist typu M3U8 oraz otwieranie plików wideo z plików ISO. 

Aplikacja jest w pełni przystosowana do odtwarzania plików w rozdzielczości HD - zapewnia ostry obraz w wysokiej jakości i odpowiednie wykorzystanie potencjału CPU i GPU. Producenci zintegrowali z DVD-Ranger Player pakiet kodeków, dzięki czemu nie ma konieczności własnoręcznego pobierania i instalowania pakietów kodeków takich jak K-Lite czy FDDSHOW.

DVD-Ranger Player jest dostępne w angielskiej wersji językowej. Program jest dostępny za darmo i wyróżnia się działaniem nie tylko na nowoczesnych systemach operacyjnych takich jak Windows Vista, 7 i 8, ale również na poczciwym Windowsie XP. Co ciekawe, nawet na nim, DVD-Ranger Player jest w stanie odtworzyć filmy Blu-ray.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0