WindowsProgramyDVDFab Passkey Lite 9.0.0.9

DVDFab Passkey Lite 9.0.0.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Fengtao Software Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
177

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Mimo darmowej edycji, szeroki wachlarz obsługiwanych zabezpieczeń.
  • Kilka dodatkowych i przydatnych funkcji.
  • Bardzo stabilne i sprawne działanie.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z kompatybilnością.
  • Brak kilku kluczowych opcji.

DVDFab Passkey Lite to darmowa i w dużym stopniu uproszczona pod względem funkcjonalności aplikacja przeznaczona do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. To idealna aplikacja dla tych, którzy chcą stworzyć kopię zapasową swojej biblioteki filmów.

 

Jeśli ktoś ma bogatą kolekcję filmów i boi się, aby nie uszkodzić cennego egzemplarza, powinien stworzyć kopię zapasową. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na zabezpieczenia. Wtedy z pomocą przychodzi program DVDFab Passkey Lite, który poradzi sobie z takimi zabezpieczeniami, jak AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Co prawda opisywany program nie poradzi sobie z zabezpieczeniami CPRM lub ArccoS, ale umożliwi odtworzenie zapisanej na płycie zawartości.

 

DVDFab Passkey Lite posiada kilka przydatnych dodatków oraz narzędzi. Jest to między innymi Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. Na uwagę zasługuje także czytelny interfejs, dzięki któremu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji. Ponadto wysoka wydajność oraz niewielki apetyt na zasoby systemowe sprawia, że deszyfracja płyt DVD i Blu-ray trwa krótko i bezproblemowo. Używając tego oprogramowania możemy oglądać i odtwarzać płyty bez limitów regionu. Oznacza to, że przysłane nam w prezencie filmy zza oceanu przestaną być bezużyteczne.

 

Korzystając z aplikacji możemy zezwolić innym programom na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt. DVDFab Passkey Lite jest w pełni kompatybilny z następującymi aplikacjami: DVDFab DVD Copy/Ripper, PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, Clone DVD, VLC media player, XBMC, DVDRanger oraz DVD Shink. Program udostępniany jest na zasadach darmowej licencji, ale wersja Lite jest mocno ograniczona funkcjonalnie w porównaniu do odmiany bazowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0