WindowsProgramyDAEMON Tools Lite 4.49

DAEMON Tools Lite 4.49 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
DT Soft Ltd.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13,26 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
5569

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Wygodna i prosta obsługa.
  • Duża funkcjonalność.
  • Duża ilość obsługiwanych formatów.
Minusy:
  • Brak.

Za pomocą programu DAEMON Tools Lite możemy emulować napędy z uwzględnieniem wielu technologii zabezpieczeń, takich jak Laserlock, CDCOPS, Securom, Safedisk, StarForce, Protect CD etc. Narzędzie to jest również świetnym rozwiązaniem dla graczy, którzy chcąc oszczędzić oryginalne nośniki mogą stworzyć obraz płyty. Niektóre gry wymagają bowiem stałej obecności nośnika w napędzie.

Interfejs programu jest bardzo prosty w obsłudze – ikona programu integruje się z zasobnikiem systemowym. Użytkownik może również ustawić opcję startu programu wraz z systemem, dzięki czemu wszystkie napędy oraz obrazy są dostępne po kilku kliknięciach myszą. Wersja Lite programu DAEMON Tools pozwala stworzyć do 4 wirtualnych napędów działających niezależnie od siebie. Oprócz głównej funkcji emulacji płyt CD i DVD program umożliwia również stworzenie obrazu i zapisania go na dysku twardym komputera.

DAEMON Tools Lite można pobrać i instalować za darmo, choć wraz z oprogramowaniem w systemie instalują się komponenty reklamowe. Wśród obsługiwanych przez program formatów znajdziemy między innymi CUE, BIN, ISO, BWT, MDS, CDI, PDI, NRG, B5T etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0