WindowsProgramyDekoder Elektronika 3.3.2.103

Dekoder Elektronika 3.3.2.103 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja i nauka
Producent:
Dawid Najgiebauer
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
813 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
678

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Niewielki rozmiar
  • Dla elektroników - ogromna funkcjonalność
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

Dekoder Elektronika 3.3.2.103 to najnowsza wersja programu przeznaczonego dla osób zajmujących się elektroniką. Poprzednia nazwa tego programu to Dekoder Elektryka, jednak najnowsza wersja otrzymała już inną. Podobnie jak i tamta, także Dekoder Elektronika jest za darmo. Czy warto pobrać tą aplikację?

Jeśli zajmujesz się elektryką czy elektroniką – jak najbardziej. Dzięki tej aplikacji możesz odczytać parametry miniaturowych cewek, rezystorów, dławików kodowanych, a także kondensatorów ceramicznych typu 1 i 2. Dekoder Elektronika znacznie ułatwi pracę każdemu, kto ma do czynienia z tego typu elementami. W najnowszej wersji programu dołączony jest do pliku instalacyjnego formularz ankiety, której wypełnienie i przesłanie pomoże autorowi w ulepszaniu aplikacji. Nadto został zoptymalizowany kod podczas zmiany rozmiaru okna. 

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, na jakich działa program, Dekoder Elektronika  pracuje na Windows 7. Nie powinno być także problemów z Dekoder Elektronika  na Vista. Oczywiście, możesz bez problemu uruchomić Dekoder Elektronika pod XP. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0