WindowsProgramyDisplay Driver Uninstaller 13.0.1.0

Display Driver Uninstaller 13.0.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Wagnard
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,67 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo skuteczne i bezproblemowe działanie.
  • Prosta obsługa.
Minusy:
  • Obecnie takie operacje nie są konieczne.
  • Ryzyko uszkodzenia systemu.

Display Driver Uninstaller to stworzony przez amatorski zespół program do oczyszczania systemu ze sterowników dla układów graficznych. Mimo amatorskiego pochodzenia narzędzie jest bardzo przydatne i skuteczne w swym działaniu, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik skasuje wszelkie pozostałości po komponentach sterowników graficznych.

Program Display Driver Uninstaller poradzi sobie z czyszczeniem systemu ze sterowników graficznych wszystkich producentów, tj. NVIDIA, AMD oraz Intel. Narzędzie może być przydatne w momencie, gdy seryjny deinstalator nie wykasuje wszystkich plików lub gdy chcemy zmienić kartę graficzną na inną, innego producenta. Program działa w 3 trybach. Pierwszy z nich oferuje podstawowe usunięcie wszelkich składników związanych z posiadaną kartą graficzną, drugi przygotowuje system do instalacji świeżych sterowników np. innego producenta, trzeci zaś jest skierowany do tych użytkowników, którzy chcą zainstalować zupełnie inną kartę graficzną.

Należy pamiętać, że program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0