WindowsProgramyDisplayFusion Pro 8.1.2

DisplayFusion Pro 8.1.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Binary Fortress Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19,75 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
180

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wiele ciekawych opcji i rozwiązań.
  • Pozwala łatwo „opanować” kilka monitorów.
  • Łatwa i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Początkującym użytkownikom wystarczą systemowe narzędzia.

DisplayFusion Pro to bardzo praktyczne narzędzie, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać wieloma monitorami podłączonymi do jednego komputera. Co prawda w systemie Windows również znajdziemy kilka funkcji, jednak opisywany program pozwala zarządzać działaniem całego systemu zgodnie z preferencjami oraz posiadanymi urządzeniami do wyświetlania obrazu. 

 

Oczywiście najważniejszym elementem programu DisplayFusion Pro jest moduł przeznaczony do zarządzania podłączonymi monitorami. Za pomocą tego narzędzia będziemy w stanie dostosować rozdzielczość, głębię kolorów, częstotliwość odświeżania czy też orientację (pionową lub poziomą) poszczególnych sprzętów. Co ciekawe, możemy ustawienia zapisać jako profil, a następnie wybierać konkretny zestaw ustawień, aby uniknąć czasochłonnej konfiguracji, gdy zmieniamy sposób pracy, itp. Profile możemy zmieniać ręcznie, za pomocą ikonki programu w zasobniku systemowym lub za pomocą przypisanych skrótów klawiszowych. 

 

Kolejną możliwością programu DisplayFusion Pro jest funkcja konfiguracji sposobu wyświetlania paska zadań oraz tapet, które mogą być wyświetlane jako jedność lub osobne składniki każdego z monitorów. Przykładowo, na kilku monitorach możemy mieć jeden pasek zadań oraz taką samą tapetę, jak również zupełnie inne pulpity i tapety. Istnieje także opcja dostosowywanie poszczególnych aplikacji, tak aby uruchamiane były tylko na jednym z dostępnych monitorów. Przykładowo przeglądarka internetowa na pierwszym monitorze, programy biurowe na drugim, multimedia na trzecim, itp.

 

Dodatkowo na paskach tytułowych poszczególnych programów i okien pojawiają się specjalne ikonki, które umożliwiają szybkie i łatwe przełączanie na konkretny monitor. Program pozwala dostosowywać zachowanie okien przeciąganych do krawędzi ekranu, ich pozycję, ustalać wygaszacze ekranu dla każdego monitora z osobna, itp. DisplayFusion sprawdzi się szczególnie w przypadku użytkowników pracujących z różnymi projektami jednocześnie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0