WindowsProgramyDomowe Finanse PL+ 6.0.6

Domowe Finanse PL+ 6.0.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
SoftwareProjekt
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
575

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Możliwość kontrolowania domowych wydatków – od zakupów, przez opłaty po kredyty.
  • Kilka ciekawych funkcji charakterystycznych dla organizera – kalendarz, imieniny, wydarzenia etc.
Minusy:
  • Program w wersji demonstracyjnej.

Domowe Finanse PL+ to bardzo przydatny program, za pomocą którego możemy kontrolować i zarządzać domowym budżetem oraz wszystkimi wydatkami zarówno całej rodziny, jak i poszczególnych jej członków.

 

Za pomocą programu Domowe Finanse PL+ możemy katalogować wszelkie przychody i rozchody definiując je zgodnie z kilkoma kategoriami – czynsz, raty kredytu, opłaty, wydatki na kosmetyki, pożywienie etc. Oprócz tego program przechowuje wszystkie informacje o długach i pożyczkach, dzięki czemu nie zapomnimy o żadnej spłacie czy zobowiązaniu. Ponadto za pomocą programu możemy kontrolować i prowadzić kilka rachunków bankowych. 

 

Na uwagę zasługują także takie funkcje, jak tworzenie bilansu i podsumowania stanu budżetu, jak również powiadamianie o terminach płatności. Program pozwala także prowadzić rejestr stanów liczników energii elektrycznej, gazu, wody. Oprócz funkcji czysto finansowych, program Domowe Finanse PL+ wyposażono w ciekawe funkcje: kalendarz spotkań, wydarzeń, imienin, notatnik, lista zakupów do zrobienia jak również możliwość pobierania aktualnych kursów walut NBP poprzez Internet.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: karol prosty ale za to łatwy w obsłudze