WindowsProgramyDoradca uaktualnienia systemu Windows Vista 1.0.0.918

Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista 1.0.0.918 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
584

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2,5
Plusy:
  • Szybki i prosty sposób na sprawdzenie potencjalnej wydajności nowego systemu.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników.
Minusy:
  • Wątpliwa przydatność programu dla zaawansowanych użytkowników.

Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista to bezpłatny program stworzony przez firmę Microsoft, za pomocą którego sprawdzimy, czy na naszym komputerze można zainstalować system Windows Vista, a jeśli tak, to w jakiej wersji.

Program Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista po kilkuminutowym teście zaproponuje swojemu użytkownikowi najlepszą i najbardziej dopasowaną do sprzętu i wymagań wersję systemu operacyjnego Windows Vista. Jeśli narzędzie wykryje jakiekolwiek problemy lub konflikty sprzętowe, wyświetli ich listę umożliwiając naprawę wszystkich problemów. Oczywiście program współpracuje z systemem Windows XP z pakietem Service Pack 2, zaś wygenerowane wyniki możemy szybko i sprawnie przenieść do pliku, np. HTML.

Jeśli korzystamy ze starszego komputera kupionego w całości, powinniśmy na obudowie znaleźć specjalną naklejkę identyfikacyjną, za pomocą której sprawdzimy, czy sprzęt spełnia minimalne, czy też optymalne wymagania sprzętowe systemu Windows Vista. Jeśli na obudowie widnieje naklejka z napisem Windows Vista Capable, oznacza to, że komputer spełnia jedynie minimalne wymagania i poradzi sobie z obsługą tylko podstawowych funkcji. Minimalne wymagania to procesor o częstotliwości 0.8 GHz, pamięć operacyjna 512 Mb, karta graficzna zgodna z DirectX 9, dysk twardy 20 GB z minimum 15 GB wolnego miejsca.

Jeśli jednak na obudowie widnieje naklejka z napisem Windows Vista Premium Ready oznacza to, że komputer spełnia optymalne wymagania i może skorzystać ze wszystkich oferowanych przez system Windows Vista funkcji wraz z interfejsem Aero. W tym przypadku wymagania sprzętowe to procesor o częstotliwości minimum 1 GHz, pamięć operacyjna 1 GB, karta graficzna zgodna z WDDM i DirectX 9 obsługująca Pixel Shader 2.0 i 128 Mb pamięci, dysk twardy 40 GB z 15 GB wolnego miejsca.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0