WindowsProgramyDoubleCAD XT 5

DoubleCAD XT 5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
IMSI/Design
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
107 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
322

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Bogate narzędzia do projektowania grafiki 2D
  • Interfejs zbliżony do AutoCAD
  • Darmowa licencja
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

DoubleCAD XT powstał jako alternatywa dla renomowanego narzędzia do projektowania dwuwymiarowego, AutoCAD LT, które idealnie idealnie sprawdza się w pracy kreślarza i projektanta. 

Aplikacja pozwala na tworzenie schematów budynków, opracowywanie szczegółów oraz dokumentacji. Pakiet narzędziowy pozwala na skuteczne i wygodne rysowanie, wymiarowanie i edytowanie grafiki dwuwymiarowej. Program posiada możliwość włączenia trójwymiarowego podglądu projektu, który pozwoli lepiej wyobrazić sobie projektowany przez nas budynek.

Podczas pracy można korzystać z projektów zapisanych w formatach .DWG, .DXF, i .DWF, znanych z AutoCAD-a. Program radzi sobie nawet z plikami zapisanymi w najnowszej wersji narzędzia firmy Autodesk. Interfejs programu został tak zaprojektowany, że użytkownik może z łatwością przenieść się z AutoCAD-a lub Google SketchUp. Podobnie rozmieszczono narzędzia, skróty klawiszowe działają tak samo, podobnie jak linia komend i inteligentny kursor. 

Mimo bardzo dużych możliwości, DoubleCAD XT jest aplikacją całkowicie darmowa. Jej pobranie jest możliwe po wypełnieniu ankiety na stronie producenta, do której odsyłamy pod przyciskiem „Pobierz” zamieszczonym poniżej.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0