WindowsProgramyDuplicate Cleaner 3.2.1

Duplicate Cleaner 3.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Digitalvolcano Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1385

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość usunięcia zdublowanych i zbędnych plików z dysku twardego.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa wszystkich funkcji.
  • Bardzo wygodna wyszukiwarka plików
Minusy:
  • Brak.

Duplicate Cleaner to bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, które przyda się wszystkim użytkownikom chcącym zachować porządek na dysku twardym. Za pomocą tego przydatnego narzędzia usuniemy wszystkie zdublowane i zbędne pliki w systemie Windows.

Zdublowane pliki w komputerze to przypadłość praktycznie każdego użytkownika. Podwójne pliki nie tylko zabierają miejsce na dysku, ale również spowalniają pracę całego systemu, który musi je brać pod uwagę przy indeksowaniu i defragmentowaniu. Na szczęście za pomocą programu Duplicate Cleaner możemy szybko, prosto i sprawnie wyszukać, a następnie wykasować zdublowane pliki pod postacią dokumentów w dowolnym formacie, plików muzycznych, filmów, zdjęć itp.

Program Duplicate Cleaner oferuje nie tylko skanowanie podstawowych katalogów, ale również paczek archiwów ZIP i RAR z możliwością usunięcia zawartych w nich podwójnych plików. Oprócz tego, za pomocą programu zorganizujemy zawarte na dysku twardym zewnętrznym lub wewnętrznym pliki. Warto również zaznaczyć, że program nie tylko kasuje pliki, ale może również pełnić rolę wyszukiwarki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0