WindowsProgramyEASEUS Partition Recovery 5.6.1

EASEUS Partition Recovery 5.6.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
CHENGDU YIWO Tech Development Co., Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17,25 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
505

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość odzyskania ważnych danych na partycjach.
  • Wysoka wydajność i skuteczność działania.
  • Dwa tryby pracy: szybki i dokładny.
Minusy:
  • Sporadyczne błędy i problemy ze stabilnością.

EASEUS Partition Recovery to bezpłatny wariant bardzo zaawansowanego narzędzia, za pomocą którego odzyskamy utracone partycje na dysku twardym komputera pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows. 

Program EASEUS Partition Recovery pozwala w prosty i szybki sposób odzyskać partycje na dysku twardym utracone na skutek działania wirusa lub po przypadkowym usunięciu przez użytkownika. Narzędzie poradzi sobie z obsługą większości dysków twardych podłączonych do komputera za pośrednictwem interfejsu IDE, SATA, ATA czy SCSI. Co ciekawe, za pomocą aplikacji odzyskamy skasowane partycje zarówno na dyskach wewnętrznych, jak i zewnętrznych z systemem plików FAT, NTFS oraz EXT2/EXT3. 

Obsługa programu wbrew pozorom jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami. Największą zaletą jest prosty i jasny kreator, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces odzyskiwania partycji. W pierwszych krokach wskazujemy dysk, który ma być przeskanowany przez EASEUS Partition Recovery w poszukiwaniu usuniętych partycji. Możemy również wybrać zasięg skanowania – wybrane sektory, wyznaczony obszar lub cały dysk. 

W kolejnych krokach użytkownik może wybrać jeden z dwóch trybów skanowania. Pierwszym trybem jest tryb Fast, który pozwala na szybkie i sprawne odszukanie jedynie pierwszego sektora utraconej partycji. Drugi wariant o nazwie Complete umożliwia wolniejsze, ale o wiele bardziej szczegółowe przeszukiwanie dysku twardego. W tym przypadku narzędzie potrafi odnaleźć każdy z sektorów utraconej partycji. Po zakończeniu całego procesu program tworzy kompletną listę odzyskanych partycji umożliwiając ich regenerację.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0