WindowsProgramyEASEUS Todo Backup Free 6.0

EASEUS Todo Backup Free 6.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
EASEUS
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
99,08 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
467

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Bezpłatne narzędzie z wieloma funkcjami.
  • Proste i szybkie tworzenie kopii plików.
  • Współpraca ze starszymi systemami Windows.
Minusy:
  • Problemy ze współpracą z dyskami USB.
  • Problemy z kompatybilnością wsteczną.

EASEUS Todo Backup Free to bardzo kompleksowe i co najważniejsze, bezpłatne narzędzie, za pomocą którego stworzymy kompletne kopie zapasowe całego systemu, dysków twardych, wybranych partycji, katalogów lub pojedynczych plików.

Za pomocą programu EASEUS Todo Backup Free możemy stworzyć kopię zapasową systemu lub dowolnego katalogu (np. z programem), która przyda się w przypadku awarii, po przypadkowym usunięciu lub po ataku wirusa – wystarczy przywrócić kopię zapasową, aby wrócić do ustawień sprzed awarii. To również idealny sposób na zabezpieczenie bogatej galerii zdjęć, muzyki lub filmów przed przypadkowym usunięciem.

Przy tworzeniu kopii zapasowej za pomocą programu EASEUS Todo Backup Free możemy wybrać konkretną lokalizację lub wybrać tylko pliki konkretnego typu, np. zdjęcia, muzyka, dokumenty, filmy etc. Co ciekawe, kopia zapasowa może być wykonywana nawet podczas normalnej pracy komputera – kopiowane pliki mogą być używane przez inne programy. Tak samo wygląda tworzenie kopii zapasowej systemów operacyjnych Windows w wersjach 2000, XP, Vista i nowszych – system może normalnie pracować, gdyż tworzenie kopii zapasowej odbywa się w tle.

Stworzone za pomocą programu EASEUS Todo Backup Free kopie zapasowe można w każdej chwili zapisać na zewnętrznym nośniku – płycie CD, DVD lub Blu-ray, pamięci typu pendrive, na zewnętrznym dysku twardym, serwerze FTP lub na dysku w chmurze. Oprócz tego, narzędzie umożliwia okresowe tworzenie kopii zapasowej np. codziennie, co tydzień, co miesiąc etc. lub w przypadku wystąpienia konkretnego działania. Jeśli chcemy odzyskać pliki z kopii zapasowej, nie musimy od razu wybierać kompletnego nadpisywania – istnieje możliwość wybrania tylko konkretnych plików.

Program EASEUS Todo Backup Free wyposażono także w narzędzie do klonowania partycji – funkcja ta przyda się np. w momencie zmiany dysku bez konieczności instalacji systemu operacyjnego od nowa. Godny uwagi jest również menedżer kopii zapasowych, który umożliwia między innymi konwersję obrazu partycji systemowej do obrazu w formacie używanym przez VMware lub VirtualPC. Za pomocą programu stworzymy zarówno pełną kopię zapasową, jak również kopię przyrostową, w której modyfikacji ulegają jedynie nowe lub zmodyfikowane pliki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0