WindowsProgramyEMCO MoveOnBoot 2.3.4

EMCO MoveOnBoot 2.3.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
EMCO Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
38.05 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Możliwość przejęcia pełnej kontroli nad wszystkimi elementami bez względu na blokady programowe lub systemowe.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Program jest bardzo bezpieczny i nie wpływa na stabilność systemu.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może uszkodzić program lub system.

EMCO MoveOnBoot to bardzo przydatny, bezpłatny program, za pomocą którego wykonamy dowolne operacje (kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy etc.) na zablokowanych przez system operacyjny folderach, plikach itp. 

 

Program umożliwia skasowanie, kopiowanie, przenoszenie lub zmianę nazwy dowolnego pliku lub folderu nawet wtedy, gdy został on zablokowany przez system operacyjny lub aplikacje. Jeśli chcemy zmienić nazwę folderu, który jest aktualnie używany przez system lub nieznany program, zazwyczaj jest to niemożliwe – pojawia się komunikat, że nie można ukończyć akcji. Nie zawsze jesteśmy w stanie rozpoznać, co to za program lub proces.

 

Program EMCO MoveOnBoot jest bardzo prosty w obsłudze i wszystkie operacje są wykonywane za pomocą intuicyjnego kreatora, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy przejdą przez wszystkie etapy zarządzania zablokowanym elementem bez najmniejszego trudu. Oprócz tego program poradzi sobie z wieloma plikami jednocześnie, a po zakończeniu procesu utworzy szczegółowy raport. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0